25 Ocak 2017 Çarşamba

Catrice Matt Göz Farı

Merhaba 
Ten renginde, mat bir far arayışındaydım. Aslında Wet'n Wild Brulee rengine benzer bir renk arıyordum. Rossmann mağazasında gezinirken Catrice markasının mat farları dikkatimi çekti ve benzediğini düşündüm neden olmasın dedim ve attım sepete. Açıkçası alalı bayağı zaman geçtiği için fiyatını net hatırlamıyorum yanılmıyorum 8-10₺ arasında bir fiyatı olması lazım.
Ambalajının arkasında renk tonuyla ilgili bir yazı yok varsa da etiketlerden dolayı görünmüyor maalesef. 
Bu ton farı tüm göz kapağına sürmek için kullanıyorum. Bazen baz görevi görmesi adına bazen de günlük makyajımda tüm göz kapağına uygulayıp renk eşitsizliğini gidermek için kullanıyorum. Ancak bu renk göründüğü gibi değil. Ten rengi gibi görünse de pembemsi, pudra tonunda bir renk alıyor ve tüm göz kapağına uygulamak için uygun bulmadığım bir renk. Hafif tozutma oluyor ama yapısı yumuşak bir far. Ama rengi istediğim gibi olmadığı için elimin gitmediği bir ürün oldu.Catrice markalı ürünleri sadece Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz.
7 yorum:

 1. bence de daha çok açık bir taupe tonu ben brulee bittiğinden beri pastelin nude serisinde tam ten rengi bir far var onu kullanıyorum ..

  YanıtlaSil
 2. Renk güzelmiş ama karşılamamış ihtiyaçlarını ://

  YanıtlaSil
 3. göz kapağını nötrlemek için biraz renkli bir far evet sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Makyajımın altına ten rengi bir far kullanmayı alışkanlık haline getiremedim ben ya :)

  YanıtlaSil

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)