18 Ağustos 2017 Cuma

Luis&Bien %100 Doğal Hindistan Cevizi Yağı

Merhaba 
Hindistan cevizi yağının birçok faydası var ve hepimizin bildiği gibi saç, cilt ve tırnak bakımında da kullanılıyor. Kısaca faydaları ve kullanım alanlarından bahsetmek gerekirse,
Yemeklerde, salatalarda da kullanılabilen hindistan cevizi yağı aynı zamanda oldukça etkili, besleyici bir bakım ürünü olarak da kullanılıyor. Dişleri beyazlatır, uykusuzluğu önler ve ağrı kesici özelliğiyle eklem ağrıları ve migren ağrılarını azaltır. 
Saç bakımında da kullanılır. Tırnak etlerini yumuşatır ve vücut bakımında da kullanılır. Ayrıca iyi bir makyaj temizleyicisidir. Üstelik hindistan cevizi yağı ve toz şekerle evde kendi doğal peelinginizi yapabilirsiniz.  Bu peeling hem yüz için hem de dudaklardaki ölü deriyi gidermek için kullanabilirsiniz.

Ben özellikle saç bakımında kullanmayı seviyorum. Saç dipleri de dahil olmak üzere saçın tamamına maske olarak sürüp yaklaşık 10-15 dakika bekletip, duşa giriyorum ve duruluyorum. Ayrıca tırnak etlerini yumuşatmak için de güzel bir ürün.

Eğer hem doğal bir ürün olsun hem de işlevsel olsun, cildime, saçıma, tırnağıma kullanabileceğim bir ürün olsun diyorsanız tavsiye ederim.

%100 doğal Hindistan cevizi yağına @luis_bien instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)