25 Ağustos 2017 Cuma

Flormar Breathing Color ~ Yeni Oje Koleksiyonu

Merhaba,
Flormar yenilikleri bitmiyor :)  Yeni çıkan oje koleksiyonuna bayıldım. Çok başarılı bir yenilik olmuş. Bildiğimiz ojelerden çok farklılar nefes alan formülüyle, tırnakların nemini koruyan, havayı ve suyu geçirme özelliğine sahip, tırnağa hiç zarar vermiyor aynı zamanda bakım yapıyor ve sağlıkla uzamasını sağlıyor. Özellikle ojeler uzun süre tırnakta kalınca sararmalar, kırılmalar falan oluyor ya bu serideki ojelerde öyle bir sorun yok. 
Seride 15 renk ve top coat bulunuyor. İçeriğine ve özelliklerine göre fiyatı da oldukça uygun. 4,99 tlcik :)
Şimdi elimdeki renkleri inceleyelim.
En çok beğenilen ve sürmemi istenilen renk 06 Natural Pink olmuştu. Hemen sürüp paylaşmak istedim. Kalın bir fırçası var ve kolay sürülüyor.2 kat sürdüm kuruma hızı oldukça iyi. Kuruduktan sonra yine seride bulunan top coatı uyguladım. Güzel bir parlaklık sağladı.
Yine en beğenilen ve sürmemi istenilen renk 18 Sweet Blue.Capcanlı, bu bebe mavisi benim favorim. Yaza yakışan ve bronz tende nefis duracak bir renk.
Son olarak seriden göstermek istediğim renk, Grinin en güzel tonu 23 Dove.


Flormar ojelerini zaten severek kullanıyorum. Bu seri ise bence çok başarılı olmuş. Fiyatları da uygun bakmanızı öneririm...Bu arada ojelerin bu şekilde kapağı bulunuyor. Kapağı çıkarıp kolayca sürebilirsiniz sürdükten sonra kapatıp kapağını yerleştirip sıkıca kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece ojeniz çabuk bozulmaz uzun ömürlü olur.Fırçası ise bu şekilde. Ben böyle tombul geniş fırçaları seviyorum. Tek seferde kolay uygulama sağlıyor. 
Flormar mağazalarında ve www.flormar.com.tr 'de bulabilirsiniz.Sevgiler

2 yorum:

  1. canım tırnaklarına vurulduğumu söylemeliyim:)

    YanıtlaSil
  2. Renkler cidden güzelmiş; yapısı da başarılı duruyor. Grilere bayılıyorum fakat bana hiç yakışmıyor :/ güle güle kullan Tuğçe'cim :)

    YanıtlaSil

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)