14 Haziran 2017 Çarşamba

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Merhaba, bugün sizlere bayılarak kullandığım bir üründen bahsedeceğim. Başlıktan da anlaşıldığı gibi Physicians Formula'nın müthiş ürünü!
Hem deli gibi kullanıp hem de bitmesini istemediğim bir ürün. Kremsi yapıda olmasına rağmen ve sıkça kullanmama rağmen çukurlaşma olmadı bereketli bir ürün.Ambalajındaki güzelliğine bakar mısınız? İnanın ilk 1-2 gün bakıştık kullanmaya kıyamadım :))) o güzel görüntüsünü bozmak istemedim sonra tabi kullanmaya başladım ve hemen hemen her gün kullandığım bir ürün oldu. Makyaj çantamın olmazsa olmazı!Yapısı, doğal duruşu ve o miss gibi kokusuyla bayılarak kullandığım bir ürün. Özellikle bu aylarda yüzü ısıtmak için kullanılması en uygun ürün bu bence. Turunculuk içermiyor hala denemediyseniz denemenizi öneririm. Bu bronzera bayılmayan yok. Favoriniz olacağına eminim.Physicians Formula ürünlerini eczanelerde, dermokozmetik satış sitelerinde ve Watsons mağazalarınsa bulabilirsiniz.Sevgiler 

2 yorum:

  1. Benim de ennn favori bronzerlarımdan biri bu! Ben sanırım 7-8 aydır kullanıyorum; ortasını baya bir deldim :))) Elim başkasına gitmiyor çünkü! Sende de harika durmuş Tuğçe, güle güle kullan!

    YanıtlaSil
  2. Physicians Formula'nın her ürünü adeta bir görsel şölen. Kullanmaya kıyamıyor insan.
    Güzel günlerde kullan

    YanıtlaSil

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)