30 Haziran 2017 Cuma

Avene Cilt Bakım ÜrünleriEndüstri konusu, oldukça önemli olan ve hammaddesinden, üretimine, pazarlamasından reklamına kadar birçok ayağı olan bir konu.
Teknolojinin ilerlemesi ile beraber geçen yıllar içinde yeni sektörler karşımıza çıksa da bir de tarihi insanoğlunun var olması ile beraber başlayan sektörler var. Bunlardan birisi de dermokozmetik sektörü var.
Nitekim bu sektörde de kendi içinde ciddi bir rekabet var ve geçen yıllar içinde farklı markalar karşımıza çıkıyor. Ama bir de olabildiğine eski olan markalar var, geçen yıllara inat dimdik ayakta kalan. İşte bu markalardan birisi de Avene markası.
Avene markası Pierre Fabre firmasının piyasaya sunduğu bir marka olup, kozmetik sektörünün en eski firmaları arasındadır. Tarihçesine bakıldığında karşımıza yüzyılı aşkın bir geçmiş çıkar. 
Avrupa’da modanın ve kültürün başkentlerinden birisi olarak kabul edilen Fransa’nın Avene kentinden dünyaya sunduğu bir armağandır Avene markası ve Avene aslında Fransa’da termal suları ile meşhur bir kentin ismidir aynı zamanda. Doğal olarak da markanın tüm ürünlerinde bu şifalı sular doğal bileşen olarak kullanılmaktadır.
Tekrar geriye giderek markanın çıkış noktasına bakılacak olursa tam da buradan çıktığı görülür. Avene şifalı suyunun iyileştirici özelliğini fark eden bölgede yaşayan bir bölge sakini, bu suları kullanarak geliştirdiği ürünleri hasta olan ve bir türlü derdine ne yaptıysa çare bulamadığını atını iyileştirmek için kullanır ve sonrasında de devamı gelir.
Geçen yıllar içinde alanında kendini kanıtlamış ve adeta birçok ilklere imza atan lider bir firma olmuştur. Dünyada dermokozmetik deyince akla gelen, güvenilir, çevre dostu markaların başında gelmektedir
Avene marka olarak kalite, fiyat, ürün çeşitliliği gibi faktörler açısından incelendiğinde dünyada birinci sınıf olarak kabul edilen markaların arasında gelmektedir ve kozmetik sektörü içinde rekabetin çok yoğun olduğu düşünülür ise bunca süredir ayakta kalması ve hala alanında en çok satan markalardanbirisi olması, markanın ne kadar doğru yolda ilerlediğinin en net göstergesidir.
Avene markasına ürün çeşitliliği olarak da bakıldığında karşımıza çıkan çok sayıda çözüm odaklı ürün bulmak mümkünÖrneğin avene güneş kremi konusunda oldukça iddialıBurada birçok farklı cilt tip tipi için,çok yönlü ürünler varç Ama bunun dışında tamamı dermokozmetik, gerekli olan tüm klinik deneylerden geçmiş, ürün etkinliği kanıtlanmış farklı cilt tipleri için çok özel ürünler bulunuyor.
Bu ürünlerden bazılarını belirtmek gerekirse şunlar söylenebilir: Bunlar Avene markasının ürün grup ana başlıkları Bu başlıkların altında bu başlığa uygun ürünler bulunmakta.
• Avene Trixera
• Avene Krem
• Avene Peeling
• Avene Güneş Kremi
• Avene Göz Kremi
• Avene Termal Su
• Avene Cleanence
• Avene Cicalfate
• Avene Physiolift
Yukarıda belirtilen ana başlıklar altında farklı büyüklüklerde, farklı cilt tiplerinin sorunlarına yönelik çok özel ürünler bulunuyor ve düzenli kullanım ile tüm bu ürünlerin etkin sonuçlar verdiği bilimsel olarak kanıtlanmış durumda.
Aksi olsa zaten yüzyılı aşkın bir süredir bile olsa bir markanın dünya çapında giderek müşteri sayısını artırarak ayakta kalması mümkün değil. Bu yüzden Avene yeniliğe açık yaklaşımı, misyonu ve vizyonu ile alanında farklı ve özel bir kategoride denilir ise diğer firmalara haksızlık olmaz.
Sonuç olarak siz de Avene ürünlerini tanımak, Avene ürünleri almak isterseniz, en doğru adreslerin başında eczane güvencesinde ürünler satan narecza.com bulunuyor. Siteyegirdiğinizde de göreceğiniz üzere gerek Avene markasınıngerek diğer markaların çok özel kampanyalarını görebilir ister taksitle ister size özel indirimler ile satın alabilirsiniz.
Üstelik Avene markasının tüm ürünleri hakkında detaylı bilgileri de sitede ayrıntıları ile görebilmeniz mümkün. %35 indirimle ürünleri satın almak için lütfen tıklayınız:  

1 yorum:

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)