6 Şubat 2017 Pazartesi

For You Beauty 2 li Mini Makyaj Süngeri

Merhaba

Son zamanlarda sıkça çeşit çeşit makyaj süngerlerini görür olduk. Özellikle bu tarz mini süngerleri denemek istiyordum. Rossmann'da gezinirken bu minişleri buldum ve görünce gözlerimden kalpler çıktı gerçekten. :)) Merakla hemen sepete attım. 
Özellikle göz altına kapatıcı uygularken kullanmak için aldım ama burun kenarlarına da uygulama yapılabilir. Kuru ve ıslak/nemli olarak kullanılabiliyor. Pudra uygularken kuru, kapatıcı uygularken ıslatıp fazla suyunu sıkıp nemli haliyle kullanıyorum. Açıkçası itiraf etmeliyim alırken bu kadar yumuşak olacaklarını tahmin etmiyordum ama ıslatınca şişiyor ve gerçekten yumuşaklığı oldukça güzel ve kullanımı kolay.Açık pembe olan kuru, koyu pembe olan sünger ise ıslak. Bu ikili süngerin fiyatı ise 9,90₺. 

Fiyatına göre performansı çok çok iyi bence. Mutlaka yedekleyeceğim :)Sevgiler

4 yorum:

  1. bunları herkes beğenmiş ben de H&M in mini süngeri var ama normal boy süngerlerin yanında bunları kullanmayı unutuyorum o yüzden almadım.. güle güle kullan..

    YanıtlaSil
  2. Yıkayınca epeyce şişmiş, gayet güzel bence. Ben de görüyordum Rossmann'da ama almaya cesaret edememiştim doğrusu. Aklımda olsun! Güle güle kullan canım, sevgiler!

    YanıtlaSil

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)