9 Ekim 2013 Çarşamba

Makyaj Meraklılarının Buluştuğu Adres; MakyajTelevizyonu.Com ***

Merhabalar!

Makyaj sever biri olarak, makyaj meraklılarına yepyeni bir siteden bahsedeceğim. Eminim sizde benim gibi MakyajTelevizyonu.Com'da saatlerce vakit geçirip birçok şey öğreneceksiniz! 

MakyajTelevizyonu.Com; Dünya genelinde makyaj ve saç modelleri ile ilgili en iyi videoları Türkçe çevirileri ile güzellik meraklılarına sunuyor. Sitede makyaj videolarının yanı sıra makyaj modelleri de mevcut. Saç bakımından, uzun-kısa, düz-kıvırcık saçlar içinde tarzınıza göre farklı saç modelleri bulabilirsiniz.
Göz,dudak ve yüz makyajının yanı sıra kaş ve kirpik modelleri de var. Kaş şekillendirmenin tekniklerini öğrenerek kaşlarınızı baştan yaratabilirsiniz. Unutmadan kirpikleri uzatmak içinde yöntemler mevcut ;)

MakyajTelevizyonu.Com; Tırnak süslemeleri meraklılarını da unutmamış! Birbirinden güzel tırnak süslemelerinden gözlerinizi alamayacaksınız!

Ahh! Ne Tırnak süslemesi? Düzgün oje sürmeyi beceremiyorum ki diyorsanız, oje sürme yöntemleri de var! :)

Kısacası biz süslü bayanların aradığı her ne varsa bu adreste!


Haa! Bu arada unutmadan: MakyajTelevizyonu Facebook sayfasını takibe alarak, 140 TL Değerinde Physicians Formula Makyaj Setinden oluşan ilk hediye çekilişine katılıp, şartları tamamlayın ve bu güzel makyaj setini kazanma şansını yakalayın!


Katılmak için TIKLAYIN! Ayrıca NarEcza.Com sponsorluğunda düzenlenecek olan her ay farklı hediye çekilişleriyle birbirinden güzel makyaj malzemeleri kazanabilirsiniz!


*** NarEcza.Com ile ilgili yazımı daha önceden okumadıysanız buradan ulaşabilirsiniz...

Sevgiler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)