23 Ocak 2018 Salı

#dblogudogumgunupartisi etkinlik detayları

Pazar günü katıldığım #dblogudogumgunupartisi etkinliğinden bahsetmek istiyorum. Aslında beni instagramdan takip ederseniz anlık ve günlük paylaşımlarımı takip etmiş olursunuz :) Kullanıcı adım @tugceninkalemindenblog Sevgili @dblogu1212 Duygu'nun davetiyle etkinlik Melek Hotels ' de gerçekleşti. Otelin manzarası mükemmeldi. Hava soğuk ve yağmurlu olmasına rağmen aldırmayıp tadını çıkardık :) Etkinlikte bizimle olan @fotografciamcaa ile yağmurda bol bol fotoğraf çekildik. Çok keyifliydi :) Sevdiğim arkadaşlarımla bir araya gelmek çok keyifli oluyor. Gerçekten birbirimizi özlüyor ve etkinlikte buluşunca çok mutlu oluyoruz. Kahvelerimizi içip bol bol sohbet ettik. 

 Şirin el yapımı çiçekli taçlarımız @juilettedesign ve konuşma balonları @pinkpartyconcept
Birbirinden şirin kartpostallar @fatofotofan


Huncalife , Juitox , Mobil Dizayn 

Destek olan tüm sponsorları diğer yazımda yazacağım ama destek olan tüm firmalara ve etkinlikte bizi yalnız bırakmayan Minval Yayınları Nesibe Hanım'a, Faberlik markasından Didem Hanım'a ve doğal ürünlerden oluşan ev yapımı ürünleri üreten kadın girişimci @labiobyviolet Aslıhan Hanım'a çok teşekkür ederim.


Lezzetli cupcake @minnakcupcakee elinden tadı harikaydı kahveyle birlikte hemen yedik :) Şirin mi şirin sarı saçlı oje ise @dusorganizasyonbytugce , son olarak bizi ifade eden kirpikli rujlu kurabiye se @rainnbowcake den :)


ve kahve yanındaki çikolatalar ise @dorebonbon dan

Son olarak bizi bu güzel günde buluşturan sevgili Duygu'ya tekrar teşekkür ederim. Her şey için çok teşekkürler eline, emeğine sağlık... Farklı etkinliklerde buluşmak üzere...

Sevgiler

1 yorum:

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)