24 Eylül 2012 Pazartesi

Sally Hansen Instant Cuticle Remover

Sally Hansen 15 saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı ile kendi manikürünüzü sağlıklı bir şekilde kendiniz tamamlamış oluyorsunuz.Manikür yaptırdığımız zaman mutlaka tırnak etlerimizi kesiyorlar,kesim sırasında kullanılan malzemeler kesinlikle kişiye özel olmalıdır.Deri yoluyla veya kesim sırasında oluşan kanamalar,yaralar vs. yoluyla bir çok hastalığa yakalanma riski oldukça yüksektir.Instant Cuticle Remover ile 15 saniyede manikürünüzü tamamlayabilirsiniz.

Instant Cuticle Remover neymiş, nasıl uygulamak gerekirmiş inceleyelim.

Devrim yaratan jel formülü ile 15 saniyede içerisinde tırnak etlerinize nüfuz ederek kolayca itilmelerini destekler.Kesme işlemi gerektirmeden, tırnak çevresinde yer alan ölü deriyi temizlemeye, pratik ve sağlıklı bir manikür sağlamaya yardımcı olur.
Uygulama Şekli: Tırnak etlerinize ince bir şerit halinde, tırnağınızın etrafını çevreleyecek şekilde sürünüz. 15 saniye sonra tırnak eti iticiniz veya ahşap manikür çubuğu yardımı ile tırnak etlerinizi hassas bir biçimde itiniz.Tırnaklarınızda bir dakikadan daha uzun süre tutmamaya özen gösteriniz.

Öneri:Bu ürünü nasırlaşmış bölgelerde de uygulayabilirsiniz.Nasırlı bölgeye sürerek bir dakika bekleyiniz.Daha sonra vakit kaybetmeden bu bölgeyi sabun ve su ile yıkayınız.Uyguladığınız bölgede bir dakikadan uzun bekletmeyiniz. Bayağı kullanışlı ve bereketli bir ürün.Düzenli olarak tırnak bakımımı yaparken kullanıyorum bitecek gibi görünmüyor :) Bitince tabi ki tekrar alacağım ürünler arasında yer alıyor. 
Şiddetle tavsiye ederim :)

Bu ürünü Sally Hansen Türkiye Facebook sayfasından inceleyebilirsiniz...

*Fiyatı:20-25TL arası olması lazım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)