4 Ocak 2016 Pazartesi

Dünyanın Trendlerini Belirleyen İlk Saç ve Makyaj Sosyal Ağı;HAIRMOD

Trend saç ve makyaj stillerini KEŞFET!
Aradığın özelliklere sahip kuaför salonunu ve stilisti mekanına göre BUL!
Tarzını PAYLAŞ, insanlara İLHAM VER!


Dünyanın trendlerini belirleyen ilk saç ve makyaj sosyal ağı Hairmod, saç stilistlerinin, kuaför salonlarının ve üyelerin kendi paylaşımları ile saç ve makyaj hakkında tüm dünyadaki en son trendleri içeren yepyeni bir platform.Ekim 2015 tarihinde lanse edilen Hairmod, Türk girişimciler Cem ve Caner Uluer, Emre Kıramer, Bertan Ege Teberci ve İsviçre’den SGEK Holding AG’nin güçlerini birleştirmesi ile yaratıldı. Şu an 15.000 kullanıcısı olan uygulama, üç ay içinde 100.000 kullanıcıya ulaşmayı ve sektörün sosyal medyada dünyaya açılan ilk kapısı olmayı amaçlıyor.

Hairmod, geçmişten günümüze saç modelleri, renk seçenekleri, üye kuaför salonları ve en son güzellik akımları ile kadınların takip edeceği en popüler saç uygulamalarından biri olacak. Ünlülerin saçları, ödül törenlerinden, defilelerden en gözde modeller, daha pek çoğu Hairmod’da sizi bekliyor!


Sektöre yön verecek pek çok yeniliği, kullanıcıların yönlendirmesiyle belirleyecek olan Hairmod, Ocak 2016 itibari ile uluslararası bir uygulama haline gelmeyi hedefliyor. Uygulamada renk, saç kesimi ve saç modellerine pratik bir biçimde ulaşımı sağlayan farklı kategoriler bulunuyor. Kullanıcı, beğendiği saç modelini, Hairmod içinde yer alan 50 binin üzerinde kuaför salonuna, bu modelin uygulaması için rahatlıkla ulaşabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, saçlarını Hairmod’un önce/sonra uygulaması ile paylaşarak gelen yorumları takip edebiliyor. Her yaş grubundan kadın kullanıcılara hitap eden ve ünlü isimlerin de şimdiden müdavimi olduğu Hairmod ile artık saça dair tüm trendler tek bir sosyal ağda buluşuyor.


2 yorum:

  1. Hairmod uygulamaci cok basarili ama bi sorun var ben uygulamayi kullanmadigim ama acik olan facebook hesabimda rastgele gordum ve yukledim facebook ile giris yaptim ve sifre istememisti simdi facebook hesabimi kapatmak istiyorum ve hesabi yinede kullanmak istiyorum ama sifre koyamiyorum hesabima tekrar girebilmek icin ne yapmam lazim facebook olmadan

    YanıtlaSil
  2. Hairmod uygulamaci cok basarili ama bi sorun var ben uygulamayi kullanmadigim ama acik olan facebook hesabimda rastgele gordum ve yukledim facebook ile giris yaptim ve sifre istememisti simdi facebook hesabimi kapatmak istiyorum ve hesabi yinede kullanmak istiyorum ama sifre koyamiyorum hesabima tekrar girebilmek icin ne yapmam lazim facebook olmadan

    YanıtlaSil

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)