3 Aralık 2016 Cumartesi

Denebunu.com ~ Kasım Kutusu

Denebunu, Ekim ayında tanıştığım ancak yoğunluktan dolayı hemen tükenip, talep edemediğim bir sistemdi. Siteye hemen üye oldum ve Kasım ayında gelen maille deneme kutusunu talep etme şansım oldu.Denebunu.com 'a öncelikle üye olup, bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor ve gelecek ayın kutusunu talep edebilmek için, belirli bir günde gelecek olan mail ile sisteme girip deneme talebinde bulunmanız gerekiyor. Sisteme göre deneyeceğiniz tester ürünler stok durumuna göre kutunuza ekleniyor. 


Mesela benim Kasım kutumdaki ürünler bu şekilde görünüyor.Yaklaşık 1 hafta içinde kutular hazırlanıp kayıtlı adresinize tamamen ücretsiz olarak gönderiliyor. Son olarak keyifle deneyip, sistem üzerinden yorumlamanız isteniyor.

Kargoyla ilgili bir aksaklık yaşadığım için paketime geç kavuştum. Bu arada benim gibi paketinde eksik ürünler çıkan var mı bilmiyorum ama benim için sorun olmayan bir durum. Demek ki stok durumuna göre kutular tekrardan düzenleniyor.Aralık kutusunu kaçırmamak için hemen üye olup, maillerinizi takip etmeyi unutmayın..


Sevgiler

6 yorum:

 1. Çok güzel görünüyorlar bi türlü üye olamadım buraya fırsat bulup :)

  YanıtlaSil
 2. Bu kutuyu merak ediyorum.Ama yakalayamadım hiç.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aralık kutusunu deneme fırsatın olur umarım :)

   Sil
 3. bana hiç mail gelmiyor ne yapmam lazım bir fikriniz var mı?

  YanıtlaSil
 4. Ben de üyeyim ama bir türlü yakalayamadım ne yapmam gerekiyor

  YanıtlaSil

Değerli yorumunu paylaştığın için teşekkür ederim :)