21 Mart 2017 Salı

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’nın Ultra Yoğun RenkliKalıcı Ruju ile Tanışın!

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları,yeni ruj serisinde,dudaklarınızı yenileyici özelliğinden dolayı Kamelya Yağı kullandı.
Yoğun pigmentli yapısı ve yoğun dokusu sayesinde uzun süre kalıcılık sağlayan rujlar, dudaklarınızı kurutmadan, 6 saat boyunca kalıcı ve konforlu bir deneyim sağlar.
Saten dokulu Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj’ların 20 farklı renk seçeneği bulunuyor.7 Mart 2017 Salı

Bonica Silisponge / Silikon Fondöten Süngeri

Merhaba

Son zamanlarda görüp inanılmaz merak ettiğim silikon sünger yani silisponge sonunda deneyebildim! Benim için inanılmaz keyifli bir deneyim oldu. 

6 Mart 2017 Pazartesi

Online Alışveriş // Dermokozmetika.com.tr

Merhabalar

Cildim hassas olduğundan ihtiyacıma uygun olan cilt bakım ürünlerini genelde dermokozmetik ürünlerden seçmeye çalışıyorum. Diğer ürünlere göre içeriği oldukça temiz ürünler. Her cilt tipine ve cilt hassasiyetine göre ürünler mevcut. Dermokozmetik olarak satılan ürünler sadece eczanelerde ve online dermokozmetik sitelerinde satılıyor. Maalesef ki eczanelerde fiyatlar online satış sitelerine göre daha yüksek. Fiyatlar daha uygun ve sıkça kampanyalar olduğu için online satış sitelerinden alışveriş yapmak daha avantajlı oluyor. Benim tercihim ise dermokozmetika.com.tr 

Dermokozmetika.com.tr siparişleri oldukça kısa zamanda ulaştırıyor. Seçtiğim ürünler 1 gün sonra ulaştı. Hiçbir sorun yaşamadığım için ve bolca tester gönderdikleri için bundan sonra sıkça alışveriş yapacağım bir site oldu. Dermokozmetika dan tercih ettiğim ürünler ise;
Avene Termal Su Spreyi ve Vichy Dercos Saç Dökülmesine Karşı Şampuan.